spicybrown@spicybrown.sk | +421 905 586 895

SpicyBrown je členom skupiny

SB_group-5.png
  • spicybrown

Hľadáme posily!

Aktualizace: 1. říj 2019

Autor: SpicyBrown


V SpicyBrown sa staráme o kreatívne eventové riešenia a eventy na mieru pre našich klientov, zabezpečujeme profesionálny catering, technické zabezpečenie, mobiliár, inventár a kreatívny vizuál podujatí a taktiež máme pod palcom kopec projektov. Eventy, projekty a klienti nám stále pribúdajú, preto hľadáme posily. Do nášho tímu radi privítame nových kolegov na tieto pracovné pozície.


EVENT MANAGER

Si kreatívny, precízny a máš zmysel pre správny timing? Pridaj sa k nám do tímu, hľadáme event managerov pre región Trenčín aj Žilina (Event House).

Viac informácií...


ACCOUNT MANAGER

Ak ťa obchod láka a máš chuť sa v ňom rozvíjať, hľadáme práve teba - pozitívneho a aktívneho kolegu, ktorý posilní naše obchodné oddelenie.

Viac informácií...


TECHNICKÝ MANAŽÉR

Bavia ťa svetlá, zvuk, projekcie, stage dizajn a chceš zažiť backstage koncertov? Chalani z techniky ťa radi privítajú v tíme.

Viac informácií...


RECEPČNÁ

Ak si milá, usmievavá a nabitá pozitívnou energiou, radi ti zveríme do rúk starostlivosť o recepciu a štýlový office. Na starosti budeš mať privítanie hostí, spracovanie pošty, komunikáciu s úradmi a administratívny support jednotlivým tímom a kolegom.


Ak ťa zaujala niektorá z našich otvorených pozícii, ozvi sa nám na kariera@spicybrown.sk.